ДГС Сливен създават нови гори с участие на всички желаещи да се присъединят
По случай честването на Седмицата на гората 2026 г., Югоизточно държавно предприятие и ТП „ДГС Сливен“ обявяват ежегодната залесителна акция за ОТВОРЕНА за всички граждани, желаещи да участват в създаването на нова гора.
Кога? 21-ви Март /събота/ - Международен ден на гората
Къде? Землището на село Крушаре
С какво? Едногодишни фиданки от летен дъб.
Как да се включим? Заявете участие на тел: 044 622742 в делничните дни от 8.30ч до 17.00ч
Сборен пункт: 9.00 часа – пазар на с. Крушаре покрай главния път за гр. Ямбол.
Елате да създадем заедно нова гора!