Колективът на ДГС Твърддица изпрати в заслужен отдих колегата си Стоян Петков
Колективът на Държавно горско стопанство „Твърдица“ изпрати в заслужен отдих своя колега – началник участък Стоян Петков - след цели 47 години, посветени на Българската гора и професията лесовъд.
За съществен принос и проявен професионализъм при изпълнение на служебните си задължения в защита на Българската гора, през 2025 г. бе награден със „Сребърна значка“ от ръководството на ЮИДП гр. Сливен.
През 2022 година е удостоен с приз „За цялостен лесовъдски принос“ от регионалния съвет на лесовъдите с район на дейност на територията на РДГ Сливен – Сливенска и Ямболска области.
Колективът на ДГС „Твърдица“ и всички колеги от Югоизточно държавно предприятие му пожелаваме здраве, спокойствие, дълголетие и радостни мигове със семейството и близките. Нека годините напред бъдат изпълнени с щастие, удовлетвореност и заслужена почивка.
И поглеждайки към гората, винаги да усеща гордост и удовлетвореност от всичко, което е създал и опазил.
В знак на благодарност за труда, уроците и за достойния му пример, ръководството на ДГС Твърдица връчи на Стоян Петков почетен плакет и благодарствено писмо от всички колеги.